novaruskarpat (novaruskarpat) wrote,
novaruskarpat
novaruskarpat

І.Лендєл: “Якщо в Балоги ще залишилась хоч крихта совісті, він зніме свою кандидатуру з виборів”

Днями було завершено реєстрацію кандидатів в депутати по одномандатним мажоритарним виборчим округам. Як виявилось Лендєл Іван Іванович, що висувається від “Української партії” опинився в одному округу з Балогою Віктором Івановичем – лідером “Єдиного Центру”, бізнесменом та місцевим олігархом. Про реакцію на цей факт, я вирішила дізнатись особисто у Лендєла І.І. Отож, пряма мова:

“Звичайно ж, спочатку я дуже здивувався. Проте, згодом зрозумів, що мої шанси на перемогу від цього не сильно зменшились, скоріше навпаки. Але це було б можливо, за умови ведення “чесної гри”, що, як свідчить минуле, не властиво даній особі. Взагалі, незрозуміло навіщо людині, яка по-суті володіє половиною області і офіційно має 550 мільйонів доларів статків депутатський мандат? Ну хай там список партії очолив, то річ символічна, але мажоритарний округ навіщо? Це все-одно, що зараз поставити на вибори в якусь місцеву раду Тимошенко, Ющенка, Яценюка чи ще когось такого… Ці люди мають все і навіть більше ніж ми гадаємо. Будьмо відверті, – їм начхати на простих людей, головне –їхній бізнес. Невже йому було мало всіх цих років при владі? Ще не все розікрали? Дайте нарешті дорогу нормальним людям! За останні роки рейтинги Балоги і його “команди” невпинно падають і зараз ЄЦ має 2,5 %. Зрозумійте нарешті, що народ від вас всіх втомився і більше не довіряє. Тому, якщо в Балоги ще залишилась хоч крихта совісті, він зніме свою кандидатуру з виборів. ”

Юлія Сабадишина

http://lendel.uz.ua/publ/i_lendel_jakshho_v_balogi_shhe_zalishilas_khoch_krikhta_sovisti_vin_znime_svoju_kandidaturu_z_viboriv/1-1-0-12


25 сентября в Мукачево состоялся объедииненный (Всемирный и Европейский) Конгресс Подкарпатских Русинов

ПЕТР ГЕЦКО: У русинов есть цель, а у Украины – нет

Янукович расширяет репрессии против русинов

САЙТ ПОДКАРПАТСКАЯ РУСЬ
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments